Auta na sprzedaż

Aguana Classic Cars zajmuje się importem samochodów klasycznych głównie z Kalifornii. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Europę amerykańskiej firmy California Classic Cars. Dzięki naszej współpracy Aguana Classic Cars jest w stanie zaoferować samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Nasze pojazdy mają udokumentowaną historię są bezwypadkowe i   mają zweryfikowane przebiegi. Opisy są dokładne, rzetelne, do każdego auta wykonujemy obszerną dokumentację zdjęciową stanu technicznego jak i ewentualnych uszkodzeń i braków.

Wszystkie sprzedawane przez nas samochody są naszą własnością. Nie oferujemy „wirtualnych” pojazdów. Sprzedajemy samochody, które fizycznie posiadamy i w każdej chwili możemy udostępnić do sprawdzenia.

Samochody które znajdują się w naszym magazynie w Polsce są w pełni przygotowane do rejestracji na terenie Unii Europejskiej i mają opłacone cło, VAT i akcyzę dzięki czemu klient kupuje pojazd który wystarczy tylko zarejestrować.

Auta która znajdują się aktualnie w magazynie w Kalifornii są własnością firmy California Classic Cars. Możemy je sprowadzić na państwa zlecenie zajmując się wszystkimi formalnościami związanymi z transportem morskim, odprawami celnymi, opłatami podatków i transportem do naszej firmy w Polsce.
Istnieje także możliwość sprowadzenia auta do Polski na Państwa zamówienie bez obowiązku zakupu.

Oprócz sprzedaży pojazdów, oferujemy szereg dodatkowych usług związanych z motoryzacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

1973 r.
39.000
1999 r.
67.000
1967 r.
28.500
1964 r.
199.000